«Управление личной эффективностью в переговорном процессе»

Состоялся тренинг «Управление личной эффективностью в переговорном процессе» для команды менеджеров компании «Рош Украина». Во время тренинга, построенного на реальных кейсах, были детально разобраны этапы и стратегии ведения переговоров, проанализированы различные техники убеждения. Участники больше узнали о значении невербальных сигналов и об умении их распознавать.

Наталия Михальчук, специалист по работе с ключевыми клиентами ООО «Рош Украина» поделилась своими впечатлениями от тренинга: «Перш за все хочу відзначити дуже хороше змістове наповнення тренінгу. Тренер професійно подала основні поняття, які потрібно знати людині, що йде на переговори. Матеріали тренінгу були чіткими, зрозумілими і, що важливо, не перевантаженими. Отже, сприймати інформацію візуально було легко.

Мені імпонує стиль ведення тренінгу, притаманний Раїсі Кулик. Два з половиною дні пройшли на одному подиху. Тренер не залишила учасників байдужими. Хочеться працювати.

Згадуючи різні тренінги, я розумію, як багато залежить від особистості тренера. Тренер може відпрацювати час, гарно подати матеріал, втім учасник після тренінгу не розуміє, що з цим робити у своїй повсякденній роботі. Знання, які учасники отримують під час тренінгів Раїси Кулик, завжди можна застосовувати в практичній діяльності. З'являється бажання працювати над собою, читати спеціальну літературу.

Надзвичайно важливий момент — це відпрацювання практичних навичок ведення переговорів. Кожен учасник тренінгу проводить переговори, які записуються на відео. Згодом відбувається детальний аналіз. Ситуація реальна, оскільки стосується продукту, який продаєш в житті. На мій погляд, цей етап у всіх тренерів найважчий, але Раїса може провести аналіз легко, цікаво, невимушено. Після такого «розбору польотів» кожен учасник тренінгу розуміє, що він робить добре, що варто покращити, і над чим ще треба працювати. Тренер вміє ефективно працювати з людьми, шукає до кожного свій підхід, розповідає про власний досвід. Моє кредо після тренінгу: «Я почула, я треную, я використовую і досягаю мети!» Желаем участникам тренинга и в дальнейшем придерживаться этого кредо!